Připojení k internetu

Naše firma sama o sobě není poskytovatelem telekomunikačních služeb. Nicméně poskytujeme doprovodné služby, jako prodej, instalaci a servis zařízení která jsou nezbytná pro připojení k internetu. Díky zkušenostem v oboru vytipujeme aktualně nejlepší nabídku na trhu pro danou lokalitu a tím našemu zákazníkovi maximalizujeme užitek za jeho vynaložené prostředky.

Domácnosti a podnikatelé

Pro domácí uživatele internetu nabízíme služby jako zapojení routeru, rozvedení internetu do více počítačů, zprovoznění bezdrátové sítě po domě atd. Bezdrátovou síť zabezpečíme proti připojení cizích uživatelů v sousedství, stejne tak jako celou síť proti průnikům nebezpečných hrozeb z internetu.

Firmy

Pro firmy zajistíme profesionální připojení k internetu například na bázi mikrovlného nebo optického pojítka s poskytovatelem služby. Zajistíme dostupnost bezdrátového internetu v prostorách firmy. Pro spojení dvou s více oddělených poboček nabízíme našim zákazníkům vytvoření VPN sítě, která zajistí spolehlivou a bezpečnou komunikaci uživatelů, jako by seděli ve stejné kanceláři.

Středočeský net

Raptor Computer je servisním partnerem společnosti Complexio s.r.o., která provozuje síť Středočeský net na území středočeského kraje. Toto připojení je vhodné zejména pro domácnosti nebo malé firmy.

Internet bez paušálu

Hlavní výhodou sítě středočeský net je způsob platby nikoli paušální platbou ale časovými kupony, které Vás opravňují k připojení Vámi zvolenou rychlostí.

Hlavní výhody připojení jsou

  • Připojení zcela bez závazků a smluv.
  • Řádově nižší ceny než u běžných modelů připojení.
  • Standardní rychlosti od 2 do 10 Mbit/s.
  • Jednoduché zřízení i nastavení i pro laiky
  • Možnost bezplatného pozastavení služby
  • Nezávislé na lokalitě, mobilní v rámci celé sítě.
  • Bezplatné vyzkoušení služby vč. zařízení.

Průměrná platba za měsíc 153 Kč

Průměrná rychlost 4,8 MBit/s

Pokračujte na stránku www.stredocesky.net
 
TOPlist