Servis

Od flashky po server

Nabízíme kompletní servis v oblasti IT. To znamená zajištění nákupu hardware za výhodné ceny, instalace u zákazníka v provozovně či v domácnosti, pravidelná údržba systému jako je antivirová kontrola, bezpečnostní aktualizace, záloha dat a jiné. Pro každého zákazníka sestavujeme cenový rozpočet individuálně podle požadovaného rozsahu služeb, nebo standardně podle ceníku servisních prací, pokud se jedná o ojedinělý servisní zásah.

Zajištění značkového servisu

Při opravách hardware spolupracujeme často s výrobci zařízení (u některých značek povinnost), což pro zákazníka znamená nejrychlejší možnou výměnu nebo opravu zařízení, často v řádu hodin (záleží na typu hardware a na objednaném servisním programu od výrobce).

Vyjednávání s dodavateli speciálních zařízení a software

Pro firmy bez stálého IT zaměstnance zajišťujeme komunikaci s dodavateli speciálních zařízení, která vyžadují na připojení k počítači nebo do sítě odborníka. Pro firmu tato služba většinou přináší značné snížení nákladů na servis zařízení, protože servisní zásah dodavatele na místě je obvykle značně nákladnou záležitostí. To samé platí pro složitý software, který také často potřebuje před nasazením připravit prostředí, kam bude nainstalován.

Druhy servisních programů zde…

Ceník servisních prací zde…

 
TOPlist